• Yeni Kız
XYSQWZ Çift Kafa Telefon Tutucu, Öğrenci Daire Yatak Odası Canlı Yayın Desteği-Konferans Odası Stüdyo Taşınabilir telefon tripodu (Renk: Siyah, Boyut: 47-170cm Ayarlanabilir)

XYSQWZ Çift Kafa Telefon Tutucu, Öğrenci Daire Yatak Odası Canlı Yayın Desteği-Konferans Odası Stüdyo Taşınabilir telefon tripodu (Renk:

Buyers rating:
₺ 238.80

Ödenebilirlik

★[Detay] Özellikler : Tripod içinde 47-170 cm ayarlanabilir / / Malzeme : Anodize alüminyum alaşım ayak tüp, hafif ve daha istikrarlı / / renk : siyah. ★[Özellikler] Çift başlı tasarım, aynı anda canlı yayın yapmak için iki cep telefonu kullanabilirsiniz, resim daha net. ★ [Avantajlar] Ölü açı olmadan panorama çekimi, ücretsiz rotate.It dikey yönde 90 derece ve yatay yönde 360 derece döndürülebilir. ★[Çok amaçlı] E-kitap izleyin, TV dizilerini takip edin, müzik dinleyin, oyun oynayın, film izleyin, canlı yayın, otomatik zamanlayıcı, fırça arkadaş çevresi, mikroblog, canlı çekim. ★[Bluetooth Uzaktan Kumanda] Bluetooth uzaktan kumanda, uzun pil ömrü kullanır ve fotoğraf çekimi çok uygundur. mobile Esnek cep telefonu tutucusunun kullanımı çok kolaydır ve çoğu cep telefonu için uygundur.Yatay ve dikey arasında seçim yapabilirsiniz.Küçük ve zarif, dış mekan kullanımı için çok uygun!Fotoğraf ihtiyaçlarınızı karşılayabilir!- specification Size : gösterildiği gibi.malzeme : metal.Renk : Siyah.Kapsam : cep telefonları, kameralar, SLR kameralar, dijital kameralar ve daha fazlası.Uygulanabilir sahne : kapalı, açık, turizm, canlı performans, NBA, Dünya Kupası, futbol sahası vb.Için uygundur.-not : 1, bu ürün diğer aksesuarları içermez!2. Bu ürün 1~2 CM hata için manuel olarak ölçülür.affet lütfen.3. Aydınlatma sorunları nedeniyle, bu ürünün renk farkı olabilir, lütfen anlayın.4. Uluslararası lojistik kullanıyoruz, genellikle ürün taşıma süresi 10 ~ 15 gündür, lütfen sabırlı olun.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler