• Yeni Kız
Mini Taç Termos Sevimli Karikatür Şişe Taşınabilir Handy Kupası Yaratıcı Öğrenci Şişe Sızdırmaz Anti-Çarpışma Şişe Yeşil Jsmhh (Renk: Mavi)

Mini Taç Termos Sevimli Karikatür Şişe Taşınabilir Handy Kupası Yaratıcı Öğrenci Şişe Sızdırmaz Anti-Çarpışma Şişe Yeşil Jsmhh (Renk:

Buyers rating:
₺ 102.84

Ödenebilirlik

【Etkili ısı koruma】 - Bu çok fonksiyonlu fincan her türlü sıcak ve soğuk içecek için uygundur.Güçlü sızdırmazlık nedeniyle uzun süre sıcak tutabilir. 【Yüksek kalite】 - Taşınabilir su bardağı yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Sağlamlık korozyon direnci özellikleri güvenlik ve sağlık size ve ailenize daha iyi bir yaşam getirecektir. 【Tasarım】 - Çarpışma önleyici su bardağı, güvenli ve güvenilir olan kalın, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Etkili bir şekilde mühürlemek ve önlemek için kapakta bir silikon sızdırmazlık halkası vardır leakage.At aynı zamanda taşımak için uygun olan geri çekilebilir bir silikon sap ile donatılmıştır. 【Seyahat kullanımı】 - Metal su ısıtıcısı yolculuğunuzda mükemmel bir arkadaştır.Şişe %100 sızdırmaz ve doldurulması kolaydır.Paslanmaz çelik bardak gövdesinin temizlenmesi kolaydır. 【Mükemmel hediye fikri】 - Su şişesi her kullanıcıya büyük bir sürpriz verebilir.Termos şişelerimiz özellikle modaya uygun ve ister ofiste ister dışarıda seyahat ediyor olun, ideal arkadaşlardır.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler

Sheepworld 46522 Trinkflasche Antistress, Glas, 50 cl
  • Yeni Kız
değerlendirme:

Sheepworld 46522 Trinkflasche Antistress, Glas, 50 cl

Güzel, yeniden kullanılabilir cam içme şişesi, metal kapaklı şişe ve gri polyester taşıma askısı.Koyun motifli ve "AntiStres İçeceği"ibareli Sheepworld baskılı şişe.Hareke

₺ 73.20