• Yeni Kız
Kaldırma Yastıkları Kuyruk Kemik Ped Bellek Pamuk Yükseltme Kalınlaşma Güzel Kalça Ofis Kabartma Kalça Kalça Siyatik Yastık (Renk: Mavi, Boyutu: 45357 cm)

Kaldırma Yastıkları Kuyruk Kemik Ped Bellek Pamuk Yükseltme Kalınlaşma Güzel Kalça Ofis Kabartma Kalça Kalça Siyatik Yastık (Renk: Mavi,

Buyers rating:
₺ 170.22

Ödenebilirlik

Pamuk. design【U-şekilli tasarım】 : Kuyruk kemiği pedinin U şeklindeki tasarımı, her iki taraftaki basıncı etkili bir şekilde emebilir, kuyruk kemiğinin basıncını serbest bırakabilir ve kaudal omurların sıkışmasını azaltabilir, sağlıklı bir oturma duruşunu teşvik etmenize ve güzel kalça eğrisini şekillendirmenize yardımcı olabilir. ◆ 【Ağrı kesici】 : Kuyruk kemiği destek yastığı, omurgadaki akne, sırt ağrısı, kuyruk kemiği, kalça, siyatik, kalça ve diğer sırt ağrılarını hafifletmeye yardımcı olur. Memory 【Kalite Bellek Pamuk】 : Bizim tailbone ped yüksek yoğunluklu ve yüksek kaliteli uzay bellek pamuk yapılır.Daha uzun süre otursanız bile, bellek pamuğu ayağa kalktıktan hemen sonra orijinal durumuna geri yüklenebilir. 【Rahat kapak】 : Minder örtüsü, nefes alabilen ve nem emici, yumuşak ve narin, cildi kuru tutan ve size harika bir cilt dostu deneyim sunan %80 kadife kumaştan yapılmıştır.Dış kapak, kolay çıkarılması ve yıkanması için hassas bir fermuarla donatılmıştır. 【Çok amaçlı】 : Bu koltuk minderi, ofis koltukları, araba koltukları, veranda sandalyeleri, yemek sandalyeleri, mutfak sandalyeleri, uçak koltukları, tekerlekli sandalyeler, stadyum koltukları ve hatta düz ve açık alanlar için rahat ve yumuşak bir oturma pozisyonu sağlayabilir.Boyutu : 45 * 35 * 7 cm | Renk : Mavi.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler