• Yeni Kız
ÜST DİKİŞ El Yapımı Saç Pins Vintage Saç Sopa Çörekler için Çin Yeşim Metal Retro Saç Çubuklarını Kadınlar Kız için (Şeffaf)

ÜST DİKİŞ El Yapımı Saç Pins Vintage Saç Sopa Çörekler için Çin Yeşim Metal Retro Saç Çubuklarını Kadınlar Kız için (Şeffaf)

Buyers rating:
₺ 74.97

Ödenebilirlik

【Xiu Yu Saç Sopa Boyutu】 : 16.5 cm/6.5 in磻bir vintage kutu içinde paketlenmiş. 【Dayanıklı ve Yeşim Malzemesi】 : Yeşim doğaldır ve renk doğadan, bazen daha yeşil, bazen daha sarı, yarı saydamdır.saç sopa bakır ve çok dayanıklı ve pürüzsüz. 【Benzersiz Tasarım ve Pürüzsüz】 : Lotus saç sopa şanslı ve aile mutluluğu.Bu yeşim çiçek saç çubukları pürüzsüz bir kenara sahiptir ve chignon'u düzeltmek kolaydır.Orta ve kalın saçlar için yeterince uzundurlar ve saçlarımızı koparmazlar.Kusursuz işçiliğe sahip benzersiz tasarım, saç çöreklerinizi muhteşem kılar.Bu retro saç çubukları herhangi bir saç stili için mükemmeldir. 【Uygun Accasions】 : düğün, partiler, özel günler, hediyeler veya gündelik kıyafetler için harika, özellikle uzun saçlar için iyi saç çubukları.Bu vintage saç çubukları, basit ve zarif tasarımdan çok güzel ve derinden etkilenmiştir.Çin antik tarzı.Bu saç çubukları sizi çok çekici gösteriyor ve herhangi bir yere giydiğinizde size çok fazla övgü kazandırıyor. 【Mükemmel Hediye】 : Doğum günü, anneler günü, Sevgililer Günü vb.Gibi sizin veya sevgilileriniz,arkadaşlarınız,aileniz için hediye olarak saçlar için mükemmel bir yeşim matel çubuk.Çok beğenecekler.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler