• Yeni Kız
Uzun Ön Koparıp İnsan Saç Düz Dantel Kapatma Peruk Siyah Kadınlar Için 100 % Işlenmemiş Brezilyalı Bakire Saç Tutkalsız HD Şeffaf Kapatma Peruk Ile Bebek Saç Doğal Renk (30 İnç, 5x5 Düz Dantel Kapatma Peruk)

Uzun Ön Koparıp İnsan Saç Düz Dantel Kapatma Peruk Siyah Kadınlar Için 100 % Işlenmemiş Brezilyalı Bakire Saç Tutkalsız HD Şeffaf Kapatma

Buyers rating:
₺ 749.97

Ödenebilirlik

Saçların karışmasını veya dökülmesini nasıl önleyebilirim?. Saç Peruğu Kokusu mu?. Transparent【5x5 Şeffaf Düz Dantel Kapatma Peruk quality】 : 100 % doğru length.Sıkı ve sıkı.C : Evet, %100 insan saçı ve testi yaparsanız, Yanan insan saçının beyaz duman görüneceğini ve kül olacağını göreceksiniz; Yapay saçlar siyah duman oluşturmak için yanar ve yapışkan bir topa dönüşür.10-20 İnç,50-80g, Kalın tam üstten uca;. İnsan saçı mı?. Lace【5x5 Dantel Kapatma peruk Saç uzunluğu ve ağırlığı】 : Uzunluk ve ağırlığa sadık.No arapsaçı, dökülme yok, düz. · Saç Dantel : 5x5 Yumuşak HD İsviçre Şeffaf Dantel.Cevap : Evet, saçları koyulaştırmak hafifletmekten daha kolaydır, daha koyu boyamanızı öneririz. · Saç rengi : Doğal Renk, boyalı, Ağartılmış, Kıvrılmış ve Restyled.24 Saat Müşteri Hizmetleri, herhangi bir sorun veya sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. pl【Pre koparıp 5x5 dantel Kapatma Peruk kap boyutu】 : 22.5 inç orta kap ile 4 taraklar ve ayarlanabilir askıları.C : %100 kimyasal içermez,yerel şampuan kokusuna sahip olabilir,ancak şampuan ve saç kremi ile yıkanarak çıkarılabilir. · Saç Kalitesi : 100 % İşlenmemiş Brezilyalı İnsan Saç, Minimum Dökülme, Hiçbir karışık, Hiçbir Kimyasal. · Saç Yoğunluğu : 150 % Yoğunluk İnsan Saç Peruk Siyah Kadınlar için. · Saç Malzeme : 100 % Brezilyalı Virgin İnsan Saç.Satın almak için hiçbir risk!.Lütfen vücut dalga saçlarını her gün geniş bir diş tarağı ile tarayın, emin olmadığınız herhangi bir şekillendirme tekniğini denemeden önce lütfen her zaman stilistinize danışın. Uzun ömürlü olmak nasıl bir duygu?.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler