• Yeni Kız
Hegebeck 1 ADET Metrik Cırcır Dokunun Anahtarı Ayarlanabilir T-Kolu Dokunun Anahtarı Uzatılmış M5-12 Onarım Araçları ıçin Tap & Die Set Işleme ve Sondaj (Gümüş)

Hegebeck 1 ADET Metrik Cırcır Dokunun Anahtarı Ayarlanabilir T-Kolu Dokunun Anahtarı Uzatılmış M5-12 Onarım Araçları ıçin Tap & Die Set

Buyers rating:
₺ 53.97

Ödenebilirlik

【Genel Boyut】- Toplam Uzunluk : 290mm, Şartname : Uzatılmış M5-12. 【Premıum Materıal】 - T-Kolu Cırcır Dokunun Anahtarı ile metalden yapılmış galvanizli bitmiş, yüksek sertlik, pas ve korozyona dayanıklı. 【Benzersiz Tasarım】 - Ayarlanabilir T-Kolu, konumlandırma kolaylığı için yan yana "kaydırılabilir" ve ulaşılması zor yerlerde kaldıraç eklenebilir. 【Widely Application】 - T-Kolu Cırcır Dokunun Anahtarları üç pozisyon dişli kutusu için hızlı, verimli cırcır eylem Musluklar ile kullanım için tasarlanmış ve aynı zamanda sol el dokunun , raybaları, vida aspiratörler ve diğer araçları ile bir kare shank. 【Performans Garantisi】 - Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen hemen bizimle iletişime geçin, Hafta içi 24 saat içinde cevap vereceğiz.Boyut : Özellikler : Uzatılmış M5-12.

Mülkleri için

Lengthened M5-12 :

Kategorideki ürünler