• Yeni Kız
JYHSHENG Kaymaz Pedleri için Mobilya, Dikdörtgen Siyah PVC Kauçuk Sandalye Masa Ayakları Tüp Boru Sonu Ayak kapatma kapakları Mobilya Masa sandalye Ayakları Koruma (Renk :12 Adet, Boyutu: 30x30mm)

JYHSHENG Kaymaz Pedleri için Mobilya, Dikdörtgen Siyah PVC Kauçuk Sandalye Masa Ayakları Tüp Boru Sonu Ayak kapatma kapakları Mobilya

Buyers rating:
₺ 89.07

Ödenebilirlik

[Malzeme] Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış. [İsteğe bağlı kırpma] İhtiyacınız olan boyuta göre kolayca kesilebilir. [Uzun ömürlü] Ürün dayanıklıdır. [Fonksiyon] Ürün mobilya, ahşap, seramik karo, muşamba koruyabilir, pürüzsüz ve sert yüzeylerde çizikleri önleyebilir ve hareket ederken sürtünmeyi ve gürültüyü azaltabilir furniture.It kaymaz, darbeye dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı özelliklere sahiptir. [Uygulama] Zemini çizilmelere karşı koruyabilir ve sandalyenin hareket etmesini kolaylaştırmak için bir mobilya sürgüsü görevi görebilir.Onlar için ideal zemin koruyucularıdır chairs.It genellikle evlerde, ofislerde, yemek mahkemelerinde veya restoranlarda sandalyelerde kullanılır.Açıklama : Paket İçeriği : Seçiminize göre Not : Boyut Farklı olduğunda ,Görünüm De Farklıdır.Lastik Ayaklar / bunlar , sandalye ayakları, aletler, çizilmeye karşı zeminlere karşı koruma için ideal olan, ayakkabı lastiği gibi bir tüpün veya bacağın ucuna sığar.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler