• Yeni Kız
Keadic 18 Setleri Bakır Perçinler ve Çapaklar ile Perçin Raptiye Yüklemek Ayarı Aracı ve Delik Delme Kesici için Deri Ürünleri: Kemerler, Çanta, Halatlar, Çanta, Deri DIY Zanaat Malzemeleri (Boyutu 9 ve 12)

Keadic 18 Setleri Bakır Perçinler ve Çapaklar ile Perçin Raptiye Yüklemek Ayarı Aracı ve Delik Delme Kesici için Deri Ürünleri: Kemerler,

Buyers rating:
₺ 53.94

Ödenebilirlik

????Paket İçeriği - - - bu bakır perçinler çapak perçin ve çapak setter 12x20x120mm/0. 47x0. 78x4. 72 inç (H x W x L), perçinler ayarı delik boyutları 3.5 mm, 4mm, 4.5 mm ve 5mm; delik delme aracı 98mm / 3.85 inç uzun ve 3.5 mm çapında. ????Geniş Uygulamalar - - - Bu bakır perçinler ve çapaklar, ceket, kemer, çanta, anahtarlık, cüzdan, giysi, kayış, halat, çanta, deri süs eşyaları vb.Gibi deri ürünlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. ????Premıum Kalıte - - - Yüksek kaliteli kırmızı bakır malzeme, güzel ve dayanıklı, büyük korozyon ve pas direnci ile, daha uzun hizmet ömrü sağlayan.Çapaklar, deri ürünlerindeki perçinleri sıkıca tutturur, uzun süre kullanımdan sonra düşmesi kolay değildir. ????Kolay Kurulum - Sadece aracı ve çekiç delme delik ile deri malzeme üzerinde bir delik, sonra rod baş ile deliğe perçin çubuk takın, sonra içine çubuk perçin ayarı aracı ile düzeltmek için, sonraki bir pense ile gereksiz alt çubuğunu çıkarın ve 2-3 mm.dışbükey bir pozisyon rezerv, nihayet, perçin ayarlayıcı ve çekiç, perçin kurulumu tamamlanan projeler ile sıkın çapak yerleştirin.Renk : 20 Adet Kırmızı Bakır Perçin ve Ayar Araçları.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler