• Yeni Kız
ACTENLY 140 Takım Beyaz İnci Perçin Çıtçıt Çeşitli Kiti için Giyim İmitasyon İnci Çıtçıt için Giysi Perçin için Deri Zanaat Ayakkabı Kemerler Çanta Şapka Etekler Boncuk Aksesuarları DIY (6MM/8MM/10MM / 12MM)

ACTENLY 140 Takım Beyaz İnci Perçin Çıtçıt Çeşitli Kiti için Giyim İmitasyon İnci Çıtçıt için Giysi Perçin için Deri Zanaat Ayakkabı

Buyers rating:
₺ 38.97

Ödenebilirlik

????【DAYANIKLI MALZEME】 Akrilikten yapılmış Dayanıklı Taklit İnci Saplamalar ve Dayanıklı Bakır Malzemeden Yapılmış Perçin Sapı.Dıy Projeniz için Güçlü ve Sağlam. ????【 BOYUT VE RENK 】İnci Saplamaların Çapı : 6mm = 0.24 inç, 8mm = 0.31 inç, 10mm = 0.39 inç, 12mm = 0.47 inç Color Renk : Gümüş Saplı Beyaz İnci Saplamalar. ????【 PACKAGE CONTAİNS】 140 Takım Beyaz İnci Perçinler. ????【AYAR aracı】 Dahil Değildir! !Bu İnci Perçin Saplamaları, Ayarlayıcı Olmadan Da Kullanımı Kolaydı.Sadece Bir Delik Açmanız,ardından İnci Tarafını Bir Deri veya Güçlü Kumaş Parçasına Koymanız ve Sapı Çekiçlemeniz Yeterlidir. ????【GENİŞ kullanım YELPAZESİ】 Çantalarınızı, Ayakkabılarınızı, Kemerlerinizi, Ceketinizi, Köpek Tasmanızı, Giysilerinizi, Giysilerinizi ve Daha Fazlasını Süslemek için Harika Bir Fikir Deri El Sanatları Dıy Yapımı.Bunlar Oldukça Keskin ve Onları Seveceksiniz.Dıy Projenizle Kesinlikle Harika Görünecekler.Kaçırmamanız Gereken Harika Ürünler.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler