• Yeni Kız
Kablosuz Şarj, 2 in 1 kablosuz şarj standı ile iWatch Standı için iWatch 6/SE/ 5 / 4 / 3 / 2, 7.5 w Qi Hızlı iphone şarj cihazı 11/11 Pro Max/XR/XS Max/XS/X/8/8 P/Galaxy Not 10/S10/S9 (AC Adaptörü) (Siyah)

Kablosuz Şarj, 2 in 1 kablosuz şarj standı ile iWatch Standı için iWatch 6/SE/ 5 / 4 / 3 / 2, 7.5 w Qi Hızlı iphone şarj cihazı 11/11

Buyers rating:
₺ 92.97

Ödenebilirlik

UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. . [Güncellenmiş Sürüm 2'si 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonu] : Apple Watch 1/2/3/4/5/6/se'nizi ve qi cep telefonunuzu aynı anda kablosuz olarak şarj etmenizi sağlar, En iyi şarj deneyimi için lütfen dikkat : 7.5 W hızlı şarjın QC2.0/QC3.0 adaptörüne (adaptör dahil) ihtiyacı vardır. 【Manyetik ve Taşınabilir Tasarım】 : Benzersiz manyetik kontakları sayesinde, kablosuz şarj standı ve dock, birden fazla cihazı tek bir kabloyla şarj etmek için birleştirilebilir. 【Yaygın Uyumlu】 : 7. 5 W hızlı şarj ile uyumlu i Phone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max/X/8/8 artı/XS MAX/XR / XS. Qi özellikli Android cep telefonu ile uyumlu 10 W hızlı şarj, Apple Watch, QC2 ile uyumlu 2 W hızlı şarj. 0/3. hızlı şarj için 0 güç adaptörü veya diğer 10 W destek adaptörüne ihtiyaç vardır. (Adaptör dahil). 【Case-Friendly & Sleep-Friendly】 : destek telefon kılıfı içinde 4mm.lütfen kaydetti kartları, metal ekleri, veya manyetik şarj ile müdahale edecek.Bunları içeren durumlar yabancı cisim algılamayı tetikleyecek ve şarjı kesecektir.Lütfen şarj sırasında bu telefon kılıfını çıkarın. 【Kablo Saklama ve Komidin Modu】 : Şarj yuvası, i Watch kablolarını güzelce gizler ve masanızdaki alanınızı korur.Bir daha masanda karışıklık olmasın.Şarj yuvası, iwatch'unuzu şarj ederken çalar saat özelliğini kullanmanızı sağlar.kablosuz şarj standı, telefonunuzu / Apple watch'unuzu ve cep telefonunuzu aynı anda kablosuz olarak şarj eder.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler