• Yeni Kız
QWERTYUKJ Ayarlanabilir Ağır giysi rafı Tekerlekler ile Katlanabilir Açık Kapalı giysi rayı Alt Depolama Raf Yatak Odası Ofis Entryway için (Renk: Beyaz)

QWERTYUKJ Ayarlanabilir Ağır giysi rafı Tekerlekler ile Katlanabilir Açık Kapalı giysi rayı Alt Depolama Raf Yatak Odası Ofis Entryway

Buyers rating:
₺ 1246.11

Ödenebilirlik

Yükseklik 90 cm'den 155 cm'ye kadar uzatılabilir.Yatak odası veya koridor için idealdir.Paslanması ve kırılması kolay değil. Tereddüt etmeyin ve dışarı çıkmadan önce kıyafet rafımızı sepetinize koyun.Yükseklik 90 cm'den 155 cm'ye kadar gerilebilir cm. DURABLE DAYANIKLI : Kurutma rafı boyalı galvanizli çelik boru ve plastikten oluşan bir kombinasyondan yapılmıştır.Yer kaplayan büyük gardırop yerine : hafif, hareketli, ayarlanabilir ve sağlam modern tasarım elbise askısı. ADJUSTABLE AYARLANABİLİR ve HAREKETLİ : Bu giysi rafı, farklı ihtiyaçlara veya kurutma ortamlarına uyacak şekilde ayarlanabilir ve yeniden monte edilebilir.In eşyaları kurutmaya ek olarak, saklamak için temiz kıyafetler, şapkalar, ayakkabılar veya kitaplar koyabilirsiniz. assemble Montajı kolay mı?Evet, bir araya getirmek kolaydır, ek ücret gerekmez.Yeni çözüm, dairenizin veya evinizin alanını kendi ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanıza olanak tanır.Beklenmedik misafirler bile artık bir sorun değil : ekstra alana her ihtiyaç duyduğunuzda, birkaç kolay hareketle giysileri asmak için genişliği iki katına çıkarın! clothes Neden elbise askımızı kullanmalıyız? Kolay hareket ui Kolay kurulum için UI çok sağlam ui 4 teker jantlar arzu ve zevkinize Sık birçok öğe bu raya sığacak Kadar Sorulan Sorular Ui➤ uzatılabilir ui?Eşyaların ağırlığına bağlıdır, ya gömlek ya da paltodur. ✔ MONTAJI KOLAY : Giysi rayının net talimatlarla kurulumu kolaydır, pakette ihtiyacınız olan tüm araçlar, adım adım açıkça talimat sunulur, giysi standının montajı hızlıdır. ◆ GENİŞ UYGULAMA SENARYOLARI : askı kapalı veya açık için uygundur use.♦ GENİŞ KURUTMA alanı : Çift çubuklu tasarım, yorgan kurutma ihtiyaçlarınızı karşılamak için 90 cm'den 150 cm'ye kadar uzayabilir, aynı zamanda yerden tasarruf etmenize yardımcı olur.Alt kısımda, giysiler rafa asıldığında hareket ettirilmesi kolay dört tekerlek vardır.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler