• Yeni Kız
HAO DAMAİ Bebek Akıllı Sallanan Sandalye, Çok Fonksiyonlu Elektrikli Beşik, Katlanması ve Saklanması Kolay Taşınabilir (Pembe)

HAO DAMAİ Bebek Akıllı Sallanan Sandalye, Çok Fonksiyonlu Elektrikli Beşik, Katlanması ve Saklanması Kolay Taşınabilir (Pembe)

Buyers rating:
₺ 133.80

Ödenebilirlik

1. Çok fonksiyonlu kontrol paneli, akıllı altı vitesli salıncak ve yumuşak hız kontrolü salıncak. 2. Koltuğun ikinci konumu ayarlanabilir ve eğim modu bebeklerin yemek yemesi için uygundur ve süt boğulma tehlikesini etkili bir şekilde önler.Yatma modu bebek için uyku modu olarak kullanılabilir. 3. Rahat müzik bebeği sakinleştirebilir ve bebeğin hızlı bir şekilde uykuya dalmasına yardımcı olabilir. 4. Beşik yatağının bomu, bebeğin güvenliğini sağlamak için güçlü taşıma kapasitesine sahip, kalınlaştırılmış ve kalındır.0 - 12 ay arası bebekler için uygundur. 5. Basit depolama ve yerden tasarruf.Ürün açıklamasıhao DAMAİ akıllı sallanan sandalye, çok fonksiyonlu elektrikli salıncak, bebeğinizi sakinleştirin, ellerinizi serbest bırakın ve kolayca getirin baby.It anneler için iyi bir yardımcıdır.Şartname : Adı : Akıllı sallanan sandalyemarka : HAO DAMAIColor : pınk Age : 0-12 ayboyutu : 70*54*62 cmürünler şunlardır : Beşik sandalyetoypower AdaptörÜnot : Manuel ölçümde sapmalar olacak ve gerçek ürün geçerli olacak!Satış sonrası servis : Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz ve sorularınızı 24 saat içinde cevaplayacağız ve cevaplayacağız.Yüksek kaliteli ürünlerimizin ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğine inanın.

Mülkleri için

Name:
Smart Rocking Chair
Brand:
HAO DAMAI
Color:
pink
Age:
0- 12 months
Size:
70*54*62CM
Products include:
Cradle chair :
Power Adapter :
Note:
There will be deviations in manual measurement, and the actual product shall prevail!
After- sales service:
If you have any questions about the product, you can contact us at any time, and we will reply and answer your questions within 24 hours. Believe that our high- quality products can meet your needs.

Kategorideki ürünler

Sallanan Binici Göz Kamaştırıyor Sallanan At Binmek, Pembe
  • Yeni Kız
değerlendirme:

Sallanan Binici Göz Kamaştırıyor Sallanan At Binmek, Pembe

Sağlam metal çerçeve üzerinde yumuşak doldurulmuş peluş.Güzel ahşap taban.Özel "I'm a Little Pony" şarkısını, eğlenceli konuşma cümlelerini ve gerçekçi at seslerini duymak

₺ 239.97