• Yeni Kız
64 İzgaralar Elmas Boyama Matkap Saklama Kabı, boncuk Organizatör Saklama kutusu ile 28 izgaralar plastik kutu ve Etiket (64 Yuvaları)

64 İzgaralar Elmas Boyama Matkap Saklama Kabı, boncuk Organizatör Saklama kutusu ile 28 izgaralar plastik kutu ve Etiket (64 Yuvaları)

Buyers rating:
₺ 41.97

Ödenebilirlik

♦ Büyük Malzeme Elmas Boyama Kutusu - Şeffaf PP Plastikten yapılmış, çevre dostu ve dayanıklı, hafif ve pratik. 2 adet şeffaf saklama kutusu pakete dahildir.Saklama kutusu boyutu : 17*10.5*2.7 cm/ 6.8*4.2*1 inç; Tek ızgara boyutu : 2.5*2.2*2 cm/ 1*0.9*0.8 inç. Detachable Ayrılabilir ve Özel Bölünmüş Saklama Kutusu-Her kutu 7 sıra 4 konjonktürlü ızgara içerir, 4 küçük konjonktürlü ızgaranın kapakları ayrılır, ayrı ayrı açılabilir ve her ızgara sırası hareketlidir.İçindekiler karışmaz, düşmeye karşı dayanıklı, şeffaf ve kutudaki öğeleri görmek kolaydır.Küçük mücevher aksesuarlarını düzenlemek için gerçekten iyi bir yardımcı.Küçük Kutuları Açmanın Yolu : Kapağın çıkıntılı kısmına biraz çaba sarf ederek basın, ardından kapak açılacaktır. functional Multı-functıonal-tırnak sanat rhinestones saklamak ve düzenlemek için Ideal, makyaj, takı, boncuk, kolye, yüzük, takılar, glitter, dikiş malzemeleri, scrapbooking bezemeler, elmas nakış ve diğer çeşitli öğeleri. ♦ Çift Sızdırmaz Saklama Kutusu - Küçük ızgaralar, malzemelerinizi çift sızdırmazlık sağlayabilen ve toz veya pastan koruyabilen büyük bir kutuda paketlenir, geçmeli toka kutuyu daha sıkı ve daha güçlü hale getirir. Guaranteed Risksiz Garantili-Kalite garantisi ve 5 yıldızlı müşteri hizmetleri.Elmas boyama saklama kutunuzdan %100 % tamamen memnun değilseniz, bize bildirin ve size tam bir geri ödeme veya değiştirme teklif edilecektir.Renk : 64 Yuvaları.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler