• Yeni Kız
Duş Başlığı, 8 Yüksek Basınçlı yağmur duş Başlığı ile Ayarlanabilir Uzatma Kolu ve 3 Ayarları El Duş Başlığı Combo, Su Akış Kontrol Düğmesi( Krom)

Duş Başlığı, 8 Yüksek Basınçlı yağmur duş Başlığı ile Ayarlanabilir Uzatma Kolu ve 3 Ayarları El Duş Başlığı Combo, Su Akış Kontrol Düğmesi(

Buyers rating:
₺ 164.70

Ödenebilirlik

【DUŞ başlığı KOMBİNASYONU】-8 inç kare duş başlığı, krom kaplama yüzey ve 3 sprey ayarı el duşu, 78 inç paslanmaz çelik hortum, üç yollu saptırıcı, yapışkan duş braketi, Teflon bant, conta, kurulum Kılavuzu ve garanti içerir. 【DUŞ BAŞLIĞI】 - 8 inç duş başlığı yüksek kaliteli 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir, asla paslanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. yakından bağlı 100 silikon nozul size otel tarzı bir duş deneyimi getirebilir ve kendi kendini temizleme işlevine sahiptir, bu da engellenmeyeceği anlamına gelir.Kurşunsuz ve toksik olmayan. 【EL DUŞU】-ABS ve gelişmiş TPR nozulu ile krom kaplı yüzey daha güzel ve cömert görünmesini sağlar.3 Modlu duş modu ve 87 inç uzunluğunda duş hortumu sizin için daha uygun hale getirir.Evcil hayvanları yıkamak, banyoyu temizlemek için kullanabilirsiniz ve çocukların yıkanması için çok uygundur. 【DUŞ KOLU】 - Duş uzatma kolu katı pirinçten yapılmıştır.Duş kolunu en iyi açınıza ve yüksekliğinize uyacak şekilde ayarlayarak duş başlığını kontrol edebilirsiniz.Herhangi bir duş başlığı için uygundur. 2 feet dikey hareket aralığı. 【KURULUMU KOLAY】 - Bir tesisatçı çağırmaya gerek yok, sadece 4 elle sıkılan bağlantı birkaç dakika içinde kurulabilir.Her ürün sızıntısını önlemek ve her koşulda normal şekilde çalışabilmelerini sağlamak için testlerimizi geçmiştir.Eğer duş başlığı hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle irtibata geçiniz. 1 * 8 Yağmur Duş Başlığı. 1 * El Duşu. 1 * 78 inç Paslanmaz Çelik Hortum. 1 * 11 İnç Ayarlanabilir Kol. 1 * 3 Yollu Yön Değiştirici. 1 * Duş Braketi. 1 * Teflon Bant. 4 * Yıkayıcı. 2 * Kanca. 1 * Kullanım Kılavuzu.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler