• Yeni Kız
Lorchwise Dambıl Rafı, 3 Katmanlı Bir Çerçeve Dambıl Rafı Ağırlık Rafı Standı, Fitness Ağırlıkları Çubuğu için Ağır Hizmet Tipi Dambıl Ağırlık Rafı Depolama Rafı (3 Katmanlı Bir Çerçeve)

Lorchwise Dambıl Rafı, 3 Katmanlı Bir Çerçeve Dambıl Rafı Ağırlık Rafı Standı, Fitness Ağırlıkları Çubuğu için Ağır Hizmet Tipi Dambıl

Buyers rating:
₺ 106.80

Ödenebilirlik

【Dayanıklı Malzeme】 : Yüksek kaliteli çelik malzemelerden yapılmış, dayanıklıdır ve dambıllerin yerleştirilmesini kolaylaştırır. 【ABS Plastik Kart Yuvası】 : Dambıl sapının, dambıl kaplama sapını koruyabilen çelik çerçeveye doğrudan temas etmesini önleyin. 【Kararlı Taban】 : Daha kararlı hale getirmek için I şeklindeki tabanı benimser ve safe.It ultra kararlı ve kalınlaşmış çelik levha, kaymaz vidalar, gevşek değil, düşmüyor. 【Küçük ve Kompakt】 : Herhangi bir zamanda hareket ettirilebilir ve monte edildiğinde en küçük hacmi alır.Boyutu : Yaklaşık.42.5x42 cm. 【Geniş Uygulama】 : Kaplamalı dambıl, sabit dambıl, lastik dambıl, boyalı dambıl, daldırma dambıl ve dambıllerin diğer özelliklerine yerleştirilebilir.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler