• Yeni Kız
ACBAC Dambıl Raf Standı, Dambıl Ağırlık Depolama Rafı,Ev veya Kişisel Fitness Eğitim Merkezi için (400LB Kapasite) (Siyah)

ACBAC Dambıl Raf Standı, Dambıl Ağırlık Depolama Rafı,Ev veya Kişisel Fitness Eğitim Merkezi için (400LB Kapasite) (Siyah)

Buyers rating:
₺ 168.00

Ödenebilirlik

?【Müşteri Hizmetleri】 Aksesuar Kitleri Dahil.Herhangi Bir Sorunuz Varsa, Lütfen Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin. ?【Dayanıklı Kaplama Yüzeyi】 Bu Dambıl Standı Toz Boya İle Güçlendirilmiştir Ve Ağır Nesneler Nedeniyle Parlaklığını Kaybetmeyecek Güçlü Bir Yapıya Sahiptir.Cilalı Yüzeyi Çizilmelere Karşı Etkili Bir Şekilde Direnebilir Ve Aşınmayı Azaltabilir. ?【En iyi Seçim】 Profesyonel Ev Fitness Seçimi.Bu İyi Bir Depolama Aracıdır. ?【Fonksiyonel Tasarım】 Birden Fazla Rafa Gerek Yok, Ev Zemininizi Temiz Ve Güvenli Hale Getirin.Lastik Ayaklar Zemini Korur Ve Raf Hareket Ettirildiğinde Yerinde Tutar. ?【Serbest Ağırlık Yöneticisi】Ev Fitness Öğelerinizi Düzenli Tutarken Ağırlıklarınızı Hızlı Bir Şekilde Erişebileceğiniz Bir Standda Saklayın.Dambıl Rafı, Farklı Boyutlardaki Dambılleri Barındırabilir.Amaçlanan kullanımınız ne olursa olsun, dambıl depolama rafımız ağırlık organizasyonunu kolaylaştırır, ağır kaldırmaya odaklanmanıza ve temizlemeye odaklanmanıza izin vermez!Specifition : Malzeme : Steel Product Boyutu : 44.1x20.1x36in Packing boyutu : 40x14.6x4.7in G.W. : 46.2 lbiçerir : 1x Dambıl Rack1x Manual1x Vida pack Warm Hatırlatma : siyah vidalar bu ürün ile dağıtılan.Ürünün yüzeyinde paslanmaya karşı korumak için bazı yağ lekeleri olacaktır.Lütfen önce eldiven giyin installation.It kullanımını etkilemez.Teşekkürler!.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler