• Yeni Kız
Ji Sha Katlanabilir Sepet, Ev Kirli Giysiler Depolama Sepeti, Taşınabilir Banyo, Kirli Giysiler, Oyuncak Depolama, Depolama Sepeti-61CM29. 2CM39. 8CM (Renk : Beyaz)

Ji Sha Katlanabilir Sepet, Ev Kirli Giysiler Depolama Sepeti, Taşınabilir Banyo, Kirli Giysiler, Oyuncak Depolama, Depolama Sepeti-61CM29.

Buyers rating:
₺ 263.70

Ödenebilirlik

Boyutu : 61 CM * 29.2 CM * 39.8 CM.Malzeme : Çevre dostu pp malzemeden yapılmış köşeler yuvarlak ve pürüzsüzdür ve dayanıklıdır, yaşlanması kolay değildir ve uzun ömürlüdür.Katlanabilir : geçmeli katlama, kolay ve zahmetsiz, hızlı ve kolay, sadece küçük bir alanda saklamaya gerek yok.Tasarım : Depolama sepetinin her iki tarafında tek parça taşınabilir tasarım, rahat ve hızlı hareket, daha rahat ve emek tasarrufu, güçlü yük taşıma kapasitesi. 100 % müşteri memnuniyeti : 100 % yeni ürünler, bu ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz zaman içinde mesajınıza cevap verecektir.Benim dükkana hoşgeldiniz!şartname : Ürün Adı : Kirli giysiler depolama sepetimalzeme : pprenk : mavi, beyaz, pembe, gril Eşme : 61 CM*29.2 CM*39.8 cmuygulama kapsamı : giysi, oyuncak, günlük ihtiyaçlar, ayakkabı vb.Önlemler : 1. Bu paket sadece depolama sepetini içerir.Resimde dekoratif öğeler yok.2, nedeniyle manuel ölçüm için, Ürün 3cm~1 Bir hata var, normal kullanımını etkilemez, understand3 lütfen, ışık nedeniyle, / kontrast ayarlarını görüntüle ürün picture100% müşteri memnuniyeti ile ince renk farklılıkları olabilir : 1.100% yeni ürünler, eğer bu ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, derhal you2 cevap, 7~21 gün, 24 saat müşteri service3 varış saati edeceğiz. Ürünlerimizden ve hizmet biletlerimizden memnunsanız, lütfen bize olumlu bir değerlendirme yapın, çok teşekkür ederim.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler