• Yeni Kız
Bebek ve Çocuk için güvenlik Ağı Merdiven, Camo Net Kenevir Halat güvenlik ağı Çocuklar için Güvenli Merdiven Fette Bölme Bölme Bölünmüş Branda Açık Tırmanma Hama (Boyut: 4x8 m)

Bebek ve Çocuk için güvenlik Ağı Merdiven, Camo Net Kenevir Halat güvenlik ağı Çocuklar için Güvenli Merdiven Fette Bölme Bölme Bölünmüş

Buyers rating:
₺ 50.40

Ödenebilirlik

Gibi dışarıda ve içeride kullanılabilir.Amacımız, her müşterinin keyifli ve tatmin edici bir alışveriş deneyimine sahip olmasını sağlamaktır. Cha'nın satın alma deneyimine değer veriyoruz . ♦ Merdiven dekorasyon ağı-elle örülmüş, elle bağlanmış, parlak, yerinden çıkması zor, örgü yüzeyi güçlü bir darbe direncine sahiptir. Ağın aralığı 12 cm'dir . hafif bir renk sapması olabilir , it Please eğer beni affetsin. Desteğin kişiselleştirilmesi, herhangi bir sorunuz veya gereksiniminiz varsa, lütfen bize e-posta ile ulaşın. Worry Endişe duymadan satın alma, %100 kalite güvencesi, emin olabilirsiniz.Çocuklar balkonda oynamayı severler ve düşme riski olsa bile, balkonun rayları arasındaki boşluğa her zaman oyuncak, ayakkabı ve diğer şeyleri atarlar. Boyutun açıklaması : Dekoratif ağ saf bir manuel ölçümdür ve 1 ila 3 cm arasında bir hataya sahip olabilir. ♦ Kenevir fileto-güvenlik ağları, merdivenler, koridorlar, sokaklar, pencereler, anaokulları, alışveriş merkezleri, restoranlar,Giyim mağazaları, asma ağlar, tavan tavanları, merdivenler, hamaklar, salıncaklar vb.Bu balkon güvenlik ağı, çok dayanıklı, kalın ve sert bir naylon kumaştan oluşur.Güvenli demiryolu ağını kurduktan sonra, bu konuda asla endişelenmezsiniz, merdiven rayında da kullanılabilir.ışık, açı, ekran vb. Safety Güvenlik sorunları-Birçok çocuk ve evcil hayvan yanlışlıkla üst kattan düşer ve çocukların ve evcil hayvanların güvenliğinin göz ardı edilemeyeceğini bize bildirir. Dokuma 8mm kalınlığı hakkında talebinde Güvenlik ağı aralığı : 12cm talebinde Yürürlükteki net el, isteğe bağlı birden çok boyutu (özelleştirilmiş olabilir) : 14 Güvenli net malzeme : doğal jüt talebinde Güvenlik halatı 14 Ürün Adı : Kenevir Halat Fette Talebinde Koruyucu net boyutu : iç dışarıda, her yerde Sıcak ipuçları 14 : 1 kullanılabilir.Lütfen alınan nesneye bakın. tips Sıcak ipuçları-Daha fazla renk ve boyut görmek istiyorsanız, daha fazla stil görmek için mağazaya gitmek için başlığın altındaki (BHH) düğmesine tıklayabilirsiniz.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler