• Yeni Kız
Dijital Anında Okunan Et Termometresi-Arkadan Aydınlatmalı LCD ile Su geçirmez Mutfak Gıda Pişirme Termometresi-Barbekü Izgara Sigara İçen Pişirme Türkiye için en iyi Süper Hızlı Elektrikli et termometresi Probu (Siyah)

Dijital Anında Okunan Et Termometresi-Arkadan Aydınlatmalı LCD ile Su geçirmez Mutfak Gıda Pişirme Termometresi-Barbekü Izgara Sigara

Buyers rating:
₺ 253.80

Ödenebilirlik

✔ ULTRA hızlı OKUMA.Anında Okunan Termometrenin doğru sıcaklığı ölçmek için sadece 2-3 saniyeye ihtiyacı vardır ve geniş bir -58 ℃ -572 ℃ (-50°C - 300°C) aralığına sahiptir. WATERPROOF SU GEÇİRMEZ ET TERMOMETRESİNİN TEMİZLENMESİ KOLAYDIR.Pişirme Termometre Probumuz gıda sınıfı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Her seferinde mükemmel pişmiş sığır eti, hindi, balık, kuzu eti, domuz eti veya tavuk yapmak için tam sıcaklığı okuyun.Mutfak Termometresi pişirme, kızartma için mükemmeldir. ◆ BÜYÜK 1.75 " PARLAK LCD, RAHAT VE KULLANIMI KOLAY.Izgara için et termometresi, depolama için uygun hale getiren dahili bir mıknatısa sahiptir.Ultra güvenli katlanır tasarım ve 10 dakika sonra otomatik kapanma.Smak Anlık Termometre kılıfı güçlü ABS plastikten yapılmıştır. VALUE EN İYİ DEĞERİ DİJİTAL ET TERMOMETRESİ.Termometre pişirme prim olarak paketlenmiş geliyor, köpük kutusu kaplı.Herhangi bir pişirme veya barbekü meraklısı için harika bir hediye fikri yapar. ♦ %100 MEMNUNİYET GARANTİSİ.Themoworks Thermapen, Weber, Maverick, Taylor, CDN, Polder : Diğer markaların aksine, 30 gün içinde garanti kaydından sonra 1 yıl garanti ve 3 yıl ücretsiz değiştirme ile SMAK mutfak gıda termometresi satın alın.CE, Ro HS belgeli.Renk : Hala Karanlık.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler